Ledelse og ansatte

Rektor: Anton Rygg
anton.rygg@ude.oslo.kommune.no

Assisterende rektor/ansvarlig leder 1.-2.-trinn: Marina Badendyck,
marina.badendyck@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder 3.-5.trinn: Hanne Egeland
hanne.egeland@ude.oslo.kommune.no

Avdelingsleder 6.-7. trinn: Anne Grete Arntzen 
anne.grete.arntzen@ude.oslo.kommune.no

Sosiallærer 1.-4. trinn: Ellen Katrine Lunaas
ellen.katrine.lunaas@ude.oslo.kommune.no

Sosiallærer 5.-7. trinn: Kari Mette Rud
kari.mette.rud@ude.oslo.kommune.no

Kontorleder: Martine Mowinckel-Amundsen
martine.mowinckel.amundsen@ude.oslo.kommune.no

Konsulent: Signe Winsents
signe.winsents@ude.oslo.kommune.no

Leder Aktivitetskolen: Gro Svendby
gro.svendby@ude.oslo.kommune.no

Konsulent Aktivitetskolen: Roar Bøhleng-Hansen
roar.bohleng.hansen@ude.oslo.kommune.no

  

Kontaktlærere

 

1.-trinn

Ingvild S. Løkken
ingvild.lokken@osloskolen.no

Maria Lucia Slettevold 1B
maria.slettevold@osloskolen.no

Hanne Cecilie Aas 1B
hanne.aas@osloskolen.no

Margrethe Fidjeland 1C
margrethe.fidjeland@osloskolen.no

Andrea Nakken 1D
andrea.nakken@osloskolen.no

Faglærere

Edel Lind
edel.lind@osloskolen.no

Ellen Katrine Lunaas
ellen.katrine.lunaas@ude.oslo.kommune.no

Assistenter
Mugdim Memija
Saida Assiahi
Kristoffer Henriksen
Jana Jenssen

2.-trinn
Camilla A. Hermansen 2A
camilla.hermansen@osloskolen.no

Camilla Loftesnes 2B
camilla.loftesnes@osloskolen.no

Merete Halvorsrud-Munoz 2C
merete.halvorsrud-munoz@osloskolen.no

Caroline Nilsen 2D
caroline.nilsen@osloskolen.no

Faglærere

Hanne Revdal
hanne.revdal@osloskolen.no

Bodil Pettersen
bodil.pettersen@osloskolen.no

Jorunn Østby Madsen
jorunn.madsen@osloskolen.no

Assistenter
Kristine Roan
Anna Dinsen 

3.-trinn

Linn Torunn Lundby 3A
linn.lundby@osloskolen.no

Vibeke Wedde 3A
vibeke.wedde@osloskolen.no

Nora Steg 3B
nora.steg@osloskolen.no

Torill Håvet 3C
toril.havet@osloskolen.no

Guro G Sneltvedt 3D
guro.sneltvedt@osloskolen.no

Faglærere

Tina Karstensen
tina.karstensen@osloskolen.no

Tiri Castro Meum
tiri.meum@osloskolen.no

Assistenter
Ulrick Badendyck

 

4.-trinn

Petter Grime 4A
petter.grime@osloskolen.no

Marianne Jensen Guzman 4B
marianne.guzman@osloskolen.no

Ann Therese Lier 4C
ann.lier@osloskolen.no

June Skaar 4D
tina.karstensen@osloskolen.no

Faglærere

Remy Andersen
remy.andersen@osloskolen.no

Henriette Lillevand Svendby
henriette.svendby@osloskolen.no

Jon Martinsen
jon.martinsen@osloskolen.no

Eva Kvikstad
eva.kvikstad@osloskolen.no

Assistenter
Anne Gry Dahlen
Mehdi Qullassi


5.-trinn

Knut Mindrebø 5A
knut.mindrebo@osloskolen.no

Anne Solberg 5B
anne.r.solberg@osloskolen.no

Ingvild Lid Aske 5B
ingvild.aske@osloskolen.no

Emil Sundal 5C
emil.sundal@osloskolen.no

Marte Jensen 5D
marte.jensen@osloskolen.no

Faglærere

Dagrun Stenvik
dagrun.stenvik@osloskolen.no

Espen Rækstad
espen.rakstad@osloskolen.no

Grete Waaler
grete.waaler@osloskolen.no

Inger Lise Sletten
inger.sletten@osloskolen.no

Anne Kristin Bjørgan
anne.bjorgan@osloskolen.no

Assistenter
Josefine Nordstrøm

 

6.-trinn

Bjørn Lecomte
bjorn.lecomte@oslokolen.no

Are Røkkum 6B
are.rokkum@osloskolen.no

Jonas Strand 6C
jonas.strand@osloskolen.no

Lene Wright Lingetoft 6D
lene.lingetoft@osloskolen.no

Faglærere

Brite Egeland
brite.egeland@osloskolen.no

Grete Waaler
grete.waaler@osloskolen.no

Monica Vollstad
monica.vollstad@osloskolen.no

Inger Lise Sletten
inger.sletten@osloskolen.no

Espen Rækstad
espen.rakstad@osloskolen.no

 

Assistenter
Maren Oddvang

 

7.-trinn

Karin Kjenne 7A
karin.kjenne@osloskolen.no

Svein Erik Kjølstad 7B
svein-erik.kjolstad@osloskolen.no

Silje Grønnern 7C
silje.gronnern@osloskolen.no

Jarle Krämer 7D
jarle.kramer@osloskolen.no

Faglærere

Peter Tindberg
peter.tindberg@osloskolen.no

Maria Sliwinska
maria.sliwinska@osloskolen.no

Alf Bretteville-Jensen
alf.bretteville-jensen@osloskolen.no

Kari-Mette Rud
kari.rud@osloskolen.no

Dagrun Stenvik
dagrun.stenvik@osloskolen.no

Assistenter
Charlotte Rapp
Malin Skullerud
Hassan Aalili
Jama Farah
Steffan Harjo